MITKEPEK

Gorilla glass 3 s fólií nebo bez?

Pokud mám nový telefon s Gorilla glass 3, je nutné dát hned na display ochrannou fólii, nebo až potom, nebo ji nemusím použít vůbec?

Odpovědi
odik

Hodně lidí si dává na gorilla glass ochranný folie. Pokud použiješ nějakou hodně kvalitní, tak tim asi nic nezkazíš. Nalepit tam ale nějakou levnou čínu (ala 3 folie za 100Kč) tak to tam radši nedávej nic! Taková folie se ti zničí hodně rychle a na displej pak budeš koukat přes čmouhy, škrábance apod., zatímco samotná gorilla glass vydrží bez poškození.

Reezo

Pokud se rozhodneš pro fólii tak ber na vědomí, že ti to ztmaví display trochu, ale bude o dost odolnější.

Rohlik

Každá fólie ubírá na citlivosti obrazovky. Takže ja jsem proti.