LennyCZ

Zná někdo křestní jméno Mr. Beana?

Zajímalo by mě, jestli někdo zná křestní jméno Mr. Beana.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Původní neotázka
Mr.Bean zajímavost

Nejlepší odpověď
anonym

Křestní jméno Mr. Beana není nikdy řečeno. Není vidět ani na jeho dokladech nebo i v celém seriálu se pan Bean (Rowan Atkinson) nikdy nezmínil o svém křestním jménu. Ale ve filmu s podtitulem Největší filmová katastrofa (1997) má v cestovním pase uvedeno, že se jmenuje prostě pan [Mr.].

Další odpovědi
marci1

Křestní jméno nebylo nikdy zmíněno. Zajímavé je, že měl mít i jiný svůj název. 🙂
"Když sitcom začínal, producenti měli pro jeho postavu vybraná zcela jiná jména. Zaregistrovali si totiž rovnou dvě – Mr. White (Pan Bílý) a Mr. Cauliflower (Pan Květák). Tehdy ještě netušili, o jak oblíbenou groteskní postavu půjde. Nakonec se po větších dohadech domluvili na tom, že bude nejvhodnější název luštěniny, a tak je napadlo jméno Mr. Bean. Křestní jméno postavy však nikdy nezmínili.
http://prask.no­va.cz/clanek/no­vinky/to-by-byl-trapas-jak-se-mel-puvodne-jmenovat-mr-bean-tak-tomu-neuverite.html