Avatar uživatele
Rico

Možná to tu už někdy padlo, věříte v boha?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, anonym před 4936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ano, ale ne v tu stvůru, kterou nám předhazuje církev, která trestá sebemenší „hřích“, jejíž odpuštění si lze dokonce KOUPIT ¨(považte!) za odpustek apod. Věřím v Boha tak, jak jej shrnuje dílo „Hovory s Bohem“ Neala D. Walscha, jako bezmezně a bezpodmínečně milujícího, všeobjímajícího, jehož jsme všichin součástí a jednotu s nímž prožíváme při intimním fyzickém spojení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já věřím

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ne,ale nerouhám se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Moje babicka verila,moje mamka veri a ja verim,ze neco mezi nebem a zemi je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ne, protože jsem ho neviděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ja som naivná. Verím
v dobro človeka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Nevěřit je hřích !!! (hláška z Bohuša).
Já nevěřím… ale něco je …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já ani nevím.Ale vypadá to,že ano.Jsem křtěná katolička a asi tím,že babička mluví o bohu jako o někom,koho jsme dlouho neviděli,ale třeba někdy přijde,tak si ho opravdu představuji jako strýčka,který někde daleko žije,ale nestýkáme se,ale víme o sobě.Nechodím kvůli tomu každou neděli do kostela a nemodlíme se před každým jídlem,ale…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Už jsem to psal ,věřím,že existuje něco, chcete-li Něco mezi nebem a zemí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Věř a víra tvá tě uzdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Nevěřím, ale řeknu vám tento příklad, od věřících lidí. Například, někdo onemocní nebo má velkou smůlu apod. Protože se modlí a prosí boha o uzdravení nebo o pomoc, tak pak, když se uzdraví nebo vše dobře dopadne, věří, že mu bůh pomohl. Když se neuzdraví, nebo to dopadne špatně, říká, že nás bůh zkouší, jak máme pevnou víru a proto nás za naše hříchy trestá! Takže, tak nebo tak, věří, že je to od boha spravedlivé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

věřím, ale v dosti odlišné formě než je nám servírován organizovanými náboženskými skupinami. Ty jsou samy o sobě jen kvalitnější formou byznysu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek