Chandler

Monitor se vypíná

Jaké k tomu vedou důvody ? Já když kabel dobře narovnám a nebo na nějakou dobu odpojím adapter (který je převážně na notebook) a pak zapojím, tak monitor zas funguje.

Jaká je tedy příčina ?

Odpovědi
Epson

Něco podobného sem u bývalého monitoru.Zapnul sem ho a bílá obrazovka,divné pípání hlasité a průnikavé.Nakonec sem zjistil ze vyhořel a proto pípal a nechtel se zapnout.Kdyz se na to zkus zeptat nekde v opravne nebo jestli ti nekdo odpovi tady.