flodur

Můžu zaklapnut notebook bez vypnutí?A co se stane když ho zase otevřu.Jsem začátečník a návod nemám.Díky!

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

Můžeš. Pokud máš Windows Vista, je to následující postup:

Start → Ovládací panely → Možnosti napájení → Nastavení systému → Při zavření víka: a) z baterie b) ze sítě tak si nastavíš, co chceš.

U jiných windowsů to bude určitě obdobné.

Další odpovědi
nabubindes

můžeš. v menu lze nastavit! pátrej není nad to si vše osahat.

GangstaHelper

A jen doplním, že pokud nastavíte nic nedělat, tak dojde k vypnutí monitoru notebooku. Tedy u většiny notebooků (toto totiž dělá samotný notebook, a ne windows). Po otevření můj notebook párkrát pobliká (otázka jedné vteřiny), pak jede obraz normálně.

Lucy13

No jasně že můžeš zaklapnout notebook bez vypnutí. Toto řešení je dobré když někam spěcháš a nemáš čas ho vypnout. U většině notebooků se dá do úsporného režimu nebo režimu spánku,jak – mile ho otevřeš naskočí ti hlavní menu na přihlášení ty se přihláší a notebook je přesně v té pozici jak jsi ho zaklapl. Třeba kdžy budeš mít na internetu něco rozdělanýho a zaklapneš ho, a pak ho otevřeš tak to tam zůstane 😉

Miroslavst

Když už ho zavřeš, raději bych to neotevíral, aby ti těma voknama něco neulétlo. :D