Avatar uživatele
zjentek

Mohu zde na otázku obdržet více odpovědí, pokud půjde o otázku, která „je zajímavá“?

Ptám se abych věděl kde zjistit to co potřebuji vědět já.

Zajímavá 0 před 239 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Zkus to. Polož „zajímavou“ otázku a uvidíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

„zajímavá“ je subjektivní pohled. Je-li otázka smysluplná, může na ni být i více kvalitních odpovědí. Je-li hloupá, i reakcí může být více, ale pro mentála je někdy těžké rozlišit kvalitu. Proto se zde hloupé dotazy jen hemží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nesouhlasím s uživatelem elkon.

I mentál může být oslnivě inteligentní člověk. Mentální porucha znamená vývojová choroba. Příkladem chytrého mentálně postiženého člověka je řada aspergerů a vysoce funkčních autistů.

Takový člověk pak je většinou způsobilý posoudit, co je kvalitní dotaz a kdy se naopak dotyčný ptá na kraviny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkone proto se to tady hloupými dotazy jen hemží, protože tady odpovídá mentál? 🤔Já jsem to možná celé špatně pochopil, ten tvůj koncept, ježiši, buď raději konkrétní než takové hádanky! 🐔

Avatar uživatele
zjentek

Emefej, je to v uvozovkách proto, že nic podobného jako zajímavá otázka neexistuje. Pevně doufám, že je s tímto faktem srozuměn zakladatel a provozovatel webu, jinak by se to zde pro uživatele mohlo stát dobrou pakárnou. Chápeš trocha? Maličko, řekněme… (;

Nový příspěvek