Savier

Mohu si na pokladně ČD koupit lístek na RegioJet?

Odpovědi
elkon

Ne. Svou jízdenku si rezervuj i zaplať online v rezervačním systému RegioJet, v mobilní aplikaci, nebo osobně na některém prodejním místě a u provizních partnerů. Jízdenku na mezinárodní autobusovou linku si můžeš zarezervovat také telefonicky na čísle +420 222 222 221.
Nebo o jízdenkách více zde, koupit lze i ve vlakuhttps://regio­jet.cz/nase-jizdenky/typy-jizdenek

Filip84

Ano, požádáš o jízdenku v tarifu SJT.

Podle tarifu RJ, samozřejmě, ne.

Kelt

Z vlastní zkušenosti vím, když jsem potřeboval jet z manželkou z Rožnova do Ostravy Svinova přes Hranice. Přesedání – Valmez, Hranice. Z Hranic jel do Ostravy Regiojet a také vlak ČD. , ten jel ale později. Jak jsem se díval, jízdenka Regiojetem byla levnější. Ptal jsem se na to v pokladně při placení, zda mohu použít pouze ČD nebo i Regiojet. Platil jsem normální jízdné. A průvodčí ve vlaku Regiojet to nevadilo. Určitě jsem mohl ušetřit, kdybych jel do Hranic ČD a z Hranic do Svinova Jel Regiojetem. Snad by to šlo elektronicky i u pokladny, ale dělat si kvůli tomu starosti a ušetřit méně než 100 Kč, když to bylo jen jednou. Ale klidně můžeš poslat dotaz na informace.

Filip84

Savier: Byl jsi v kostele? 🤷🏽‍♀️

Filip84

Kelt: Obyčejné jízdné Rožnov pod Radhoštěm (tarif ČD i SJT) stojí Kč 169.00.

Celodenní skupinová jízdenka ODIS Kč 300.00.

Pokud jste jeli jenom do Svinova, tak prosím, vyjde to zhruba na stejno.

Ale pokud jste z toho Svinova jeli tramway, nebo autobusem, tak by vás celodenní skupinová jízdenka ODIS vyšla levněji. Může na ní jet až 5 osob bez ohledu na věk a platí v celém tarifu ODIS, to znamená, museli byste si zaplatit jízdenku na tarif IDZK Rožnov pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí, no a potom jet Veřovice – Štramberk – Svinov.

Porovnání spojení:

Val.Meziříčí odj.06 16 Os 13107
Veřovice příj. 06 37 (Frýdlant (Ostravice))
Veřovice odj. 06 41 Os 23105
Štramberk příj. 06 52 (Studénka)
Štramberk odj. 06 54 Sp 1639
Svinov příj. 07 34 (Moravská Ostrava hl.n.)

Val.Meziříčí odj.06 25 Sp 1426
Hranice na Moravě příj. 06 54 (Olomouc hl.n.)
Hranice na Moravě odj. 07 38 R 1103
Svinov příj. 08 10 (Bohumín)

To spojení je rychlejší, no a samozřejmě, skrze integraci, může být i výrazně levnější. 🤦🏽‍♀️