kateketo

Mohu si do kufru vzít cigarety, když je mi 15 let?

letím na 14 dní pryč a ráda bych měla s sebou jednu krabičku, pak si koupím tam, ale alespoň jednu si chci dát do kufru, projde mi to? cigarety se smí převážet až od 17ti, takže bych nerada měla kvůli tomu problémy. pokud máte někdo zkušenost, budu ráda za radu.

Nejlepší odpověď
Roman71

Pokud nechceš mít problémy, ani teď, ani v budoucnu, neber si s sebou žádné cigarety a nekuř. Nic lepšího už ti poradit nemůžu, zbytek je na tobě.

Další odpovědi
ivzez

Chceš porušit zákony minimálně dvou zemí
a ptáš se, jestli ti to projde?

Myslela jsem, že je naše školství na lepší úrovni, že dokáže
patnáctiletým zprostředkovat, co jsou zákony, a co obnáší jejich
nedodržování (včetně zákonů, které člověk nezná).

Malvína

Odpověděla sis sama. Smí se převážet až od sedmnácti. Když máš patnáct, těžko.

Mc Merkurion

… jako dlouholetý kuřák mohu jen potvrdit slova Romana >>> nekuř, v pubertě je to IN, ale pak už se toho nezbavíš a budeš velmi litovat, věř mi !!!

Jakubsemorad

Je nelegální, jestli chceš mít průšvih tak to můžeš udělat Jestli ne tak to nedělej. Já sám v 15 kouřím cigarety
Plus vape 😅 vím nemá se to dělat ale kdo nekouří není borec oř borkyne:)