zjentek

Mohu se přihlásit do CRZ, aniž mám na sebe vedenu jakoukoli zbraň, ať už coby právnická, či fyzická osoba?

Prostě pokud si jen chci ověřit registraci konkrétní zbraně podle jejího identifikační­ho čísla.

Odpovědi
Emefej

Přístup do CRZ mají podnikatelé v oboru zbraní a střeliva, tj. držitelé zbrojní licence.

elkon

Kdo není líný, najde informace hned. https://www.po­licie.cz/clanek/crz-centralni-registr-zbrani.aspx

zjentek

Elkon ukaž mně v tom linku informaci kterou poptávám, abych si udělal jasno, k čemu tady jsi.