Avatar uživatele
tomas1541

Mohu řídit auto, když čekám na řidičák?

Ahoj,dneska jsem dělal závěrečné zkoušky z autoškoly a udělal jsem je. Chci se zeptat, když zažádám o řidičský průkaz, tak už jsem brán jako řidič ?

Myslím to tak, že když bych, už zítra řídil a chytnou mě policajti, tak dostanu pouze pokutu ? Nedostanu zákaz řízení ? Předem děkuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1864 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cukrar

Nesmíte řídit, nemáte řidičské oprávnění, ani řidičský průkaz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Teď přemýšlím, jestli si děláš legraci… zopakuj jsi povinnosti řidiče motorového vozidla!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

No být tebou, tak bych pár dní vydržel. Když nic neuděláš a chytnou tě, tak si to mohou samozřejmě ověřit. Ale platí, že nesmíš jezdit bez dokladů, tak to by nebylo dobré. A kdybys způsobil ještě navíc nehodu a čekal na řidičák…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Souhlasím s Keltem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Můžeš, ale jen doma na svém dvorku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Dětský, neodpovědný nápad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ze všech informací, co jsem dostal během autoškoly, byla tato jediná, kterou jsme všici věděli naprosto přesně >>> dokud nepodepíšem převzetí nesmím na silnici (plus výjimky, co neměli dosaženej věk) … takže se ptám ??? co tě v tej autoškole učili ??? …
… pokutu dostaneš, jestliže zapomeneš doklad doma a jelikož ty jej ještě fyzicky nemáš, nemůžeš jej zapomenout, tudíž řídíš bez >>> kapišto ???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JardaB_10

No jo všichni píší, že jsi v podstatě hloupý, že tě to napadlo, ale to si tak uplně nemyslím, toto byla jediná věc která mi v autoškole taky nebyla řečena, ani na úřadě.
Sice nemáš řidičské oprávnění, ale zato jsi osoba zdravotně a psychycky způsobilá k řízení motorového vozidla, a komisař tím, že to odšrtl ten papír, tak to znamená že jsi uspěšně předvedl, že umíš řídit a máš na to právo, na druhou stranu jak tady někteří psali, ještě fyzickou kartičku nevlastníš, takže ji vlastně nemáš.

Avatar uživatele
cukrar

tazatel nemá ani oprávnění, ani řidičák, takže nesmí řídit.
„že nesmíš jezdit bez dokladů, tak to by nebylo dobré“
špatné sdělen, on nemá ani řidičské oprávnění.

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek