kamila44444

Mohu mít opět své staré tel. číslo, když jsem ztratila mobil i se simkou?

Nedávno jsem ztratila mobil i se simkou. Když mi někdo volá, hlásí to, že jsem nedostupná. Chtěla bych zpět své číslo. Myslíte, že kdybych třeba přešla k jinému operátorovi nebo cokoli, mohu mít zpět své číslo? Nechci jiné. Díky

Nejlepší odpověď
McArthur

Nejprve jdi za operátorem, kde jsi měla ztracené číslo. Oni Ti dají novou SIM kartu se starým číslem a ztracenou SIM kartu zablokují.

Když budeš mít SIM kartu, tak můžeš přejít k jinému poskytovateli mobilního signálu bez větších potíží.

Další odpovědi
Drap

Se souhlasem operátora neni problém převést k jinému i původní číslo.

Ronnie3697

Tak tak, k jinému operátorovi můžeš přejít se stejným číslem. Jen si k nim musíš zajít a požádat je o nějaký kod k převedení čísla. Budou tě přemlouvat, abys u nich zůstala a tak. Jinak, přecházel jsem od Vodafounu a ten kod začal platit až po 3 měsících a jeho platnost pak byla jeden měsíc. Takže pokud budeš chtít přecházet, začni to řešit s předstihem.