zjentek

Mohou seznamky způsobit jakýsi syndrom znechucení ze ženských? 🤷‍♂️

Například pokud si chlapák založí profil na seznamce a teď tam pár let jako by „pátrá“ a prohlíží profily těch „něžných“ poloviček, aby nakonec zjistil, že právě díky toho se mu ženské už vlastně definitivně totálně protiví a po návštěvě seznamky jde po čase „blejt“, bo asi už prostě cítí tu hru, nebo nevím jak trefně nazvat tragédii, o kterou na těch našich seznamkách seznamkách běží… Prostě díky český seznamce chlapák prozře a v kontextu se vztahy je s ním, hm, Amen? 🤔

Odpovědi
dubraro

Na to ani nejsou potřeba seznamky. Ale ano, mohou to urychlit.

elkon

Skutečný „chlapák“ seznamku nepotřebuje.

Kazatel

Základem úspěchu na seznamkách je, pohrávat si s ženami ještě více, než to dělají s muži ony.

da ny

Věřím, že ano.
Já měla zkušenost se seznamkou z časopisu + telefonáty. Na internetové seznamky jsem sice několikrát jukla, ale..... ty požadavky, představy a „nabídky“, mne rozhodně nezaujaly. Odrazovaly. Pak přišel čas, kdy bych nemohla opustit rodiče, než opustili oni nás.
U mne vytvořily asi před 20 lety syndrom „hrůzy“ z mužů. ;D
Setkala jsem se jen s 5 kousky. ČTYŘI si mne po druhé schůzce „stěhoval domů“. Jeden to chtěl „nandat“ bývalé ženě. Celník z Tachova (vdovec), měl geniálního (adoptovaného) synka, informace o mých dětech a stejně staré dceři ho nezajímaly.
Na jediného, kterého jsem znala z dětství, jsem neměla dostatek času. Nedala jsem mu přednost před nemocným dítětem (2× během týdne jsem se omluvila, že nemohu přijít na schůzku a domů ho pozvat nechci). Stěhovat jsem se, po měsíci také odmítla. A jeho bezdětná sestra se tolik těšila na mou/svou holčičku, jak ji bude strojit a opečovávat.
Přiznaný alkoholik v ambulantní léčbě se těšil a plánoval, co mu budu vařit. Měl připravený jídelníček :)
Ti borci mne tak vyděsili, že jsem pochopila, že dokud vychovávám druhé dítě, muž do domácnosti nepřibyde a my se nikam stěhovat nebudeme. Pak si člověk zvakne na svůj klid, pohodlí a jistý druh samoty, kterou si vychutnává.
Na ulici , po cestě do práce, na a z nákupů, ani v ordinaci jsem nepotkala/nehledala nikoho pro společné soužití ;D

zjentek

Elkon já vím proč, bo je totál vylitý doma na gauču!

Kazatel

Z odpovědí obstarožního důchodce co již zapomněl, co je sex a m(o)mentálně usbul v minulém tisíciletí si příklad neber.