_136

Mohou obyvatelé planety očekávat celosvětovou revoluci kvůli pandmii, která zcela zničila život a zdraví celému lidstvu?

Dalo by se očekávat, že kvůli pandemicke situaci může po celém světě přijít drastická revoluce?

Odpovědi
zjentek

Cajti (a ostatní ozbroj. složky) pracují pro vlády. Jejich motto „pomáhat a chránit“ platí taktéž pro vlády*, nikoli pro obyvatele*. Obyvatelé si mohou tak chuchnout. Mohou mluvit a psát. Je to jejich PRÁVO.

*Esisisišim, tak nůžky mezi oběma skupinami se stále rozevírají a to much and fast.

MŠ1

Revoluce ne, pouze evoluce nabere trochu jiný směr a rychlost.

led

Scifi, alebo realita?
Covid, sars,… Pandémia, akých bolo v histórii ľudstva už viac.

Podľa niektorých
Pandémia, na ktorú budú spomínať budúce pokolenia vďaka jej medializácii, ako na obdobie krátkodobých zmien v ekonomickomo­cenských bojoch nadnárodných skupin v bojoch o moc nad svetom tichými zbraňami ovplyvňujucími štruktúru organizmu človeka, zanechávajúcim za sebou spúšť státisícov mrtvých a miliardy ekonomických a duševných obetí tohto boja.

Podľa iných
vztýčený Boží prst, výstraha pre človeka,
„spamätaj sa človeče, zváž svoje kroky a nenič si pôdu pod sebou, vzduch, ktorý dýchaš, zachovaj rovnováhu života“

Podľa mňa
Drastická revolúcia? Nie, na to ešte ľudstvo nedorástlo. Ešte si toto dieťa Matky Zeme veľakrát narazí nos, utrpí škrabancov a musí sa veľa učiť, kým dozreje.

dudu

Obyvatelé si mohou tak chuchnout. Milý zjenteku, najprve čti a pak mluv /piš/:
úspory firem, živnostníků a domácností v ČR přesáhly na konci prvního čtvrtletí 4,3 bilionu korun. Od konce února 2020, tedy od začátku pandemie, tak objem úspor v ekonomice vzrostl o 499 miliard korun. Vyplývá to z výpočtů společnosti CRIF – Czech Credit Bureau.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Pro méně bystré:

Nůžky SPRAVEDLIVOSTI mezi vlády a ovčany se stále rychleji rozevírají. Nebude revoluce proto, že ovčané nemají na luxusní káry. Bude revoluce, protože nebude už vůbec žádná rovnost/sprave­dlivost – přirozeně bezcharakterní bohatý bude spravedlivého chudého ponižovat. To je třeba si zavčas uvědomit, neboť bezcharakterní bohatí po světě přibývají ZÁVRATNÝM TEMPEM! A to z důvodů, které trefně popisuje uživatel/poživatel dudu. Čili k otázce: již brzy lze očekávat, že „bezcharakterní bohatí“ (což jde ruku v ruce), se budou „mlít“ mezi sebou a ano, může vyústit k celosvětové revoluci. Tací totiž neznají hranic, včetně těch státních.

kateline222

To je vskutku zajímavá otázka. Ale já si nemyslím, že k něčemu takovému za současného stavu dojde. Nikde se nic nepíše – na https://www.cer­stvezpravy.cz/ jsem také nic nenašel (a že je tam periodik :D ), a aby se lidstvo rozhodlo ke globální revoluci, to by muselo přijít něco palčivějšího. Pandemie covid-19 je skvěle medializovaná, ale ve výsledku není tak zásadní. Co by mohlo být zásadní, je postoj jednotlivých vlád jednotlivých států. Kdyby ty pokračovaly v restrikcích (byť na jejich výplatních páskách jakkoliv oprávněných), tak by mohlo dojít k pár defenestracím. Ale to bych spíš viděla na jednotlivé státy, než na celý svět :)

kateline222

pardon – nenašla – autocorrect :)