dust8

Mohla by existovat či přímo existuje osoba, která by si vás mohla „přeneseně“ omotat kolem prstu?

pixabay: https://pixaba­y.com/photos/hand-puppet-snowman-political-alex-784077/

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, protože...

Dnes už jsem omotánívzdorný, ale dřív jsem byl schopný ztratit hlavu kvůli ženské, do které jsem se zabouchnul. To se mi centrum rozumu přestěhovalo do úplně jiného orgánu…

Další odpovědi
aliendrone

Ano, protože...

Stejně jako Kepler, jen tu jeho jistotu ohledně „omotánívzdornosti“ NEMÁM. Ačkoliv se také domnívám, že DNES jsem VELMI odolný (vlastně nepodlehnutelně), tak životní praxe mne z tohoto domnění již párkrát vyvedla, tudíž s naprostou jistotou to vyloučit nemohu. Chjo… ;) :)

elkon

Ano, protože...

Každý slaboch je v tomto ohrožení. Kdo se nechá, má smůlu.

annas

Ano, protože...

Domnívám se, že občas se stane, že je člověk vehnán do úkolu, i když pocity jsou nepříjemné, ale udělá to. Později si to uvědomí, že ač dospělý něco dělat nechce, ale musí,

Proto by měl dotyčný nejen důvěřovat, ale i prověřovat, zda si X omotává některé kolem prstu.

Uvědomila jsem si, že mistrem v manipulaci byl zde jeden uživatel. I když sám posunul svou otázku, napsal, že ji někdo nahlásil a admin ji vrátil – někdo mu přece ubližuje. Bohužel, několik jedinců ho opravdu litovalo …, samozřejmě neoprávněně.

Často takovýto způsob „omotání kolem prstu“ je spojený s tím, že mnozí neprověřují, tedy nepochybují o pravosti slov manipulátora.

Jenže bohužel, kdo pochybuje, ten myslí, protože pochybovat je nezbytné, i tak se rozvíjí myšlení.

led

Další odpověď

Pokusy boli. Ale ostalo to len vo fáze pokusov.

Dnes sa o tento jav vo veľkom pokúša vláda istej nemenovanej krajiny. Dokonca má vo svojej zostave aj odborníčku vyštudovanú v odbore ťahania za povrázky. 🎭 Ale akosi mnohé bábky odolávajú a robia si čo chcú. Isto nie sú z rovnakej nábytkárskej firmy ako tá z vášho obrázku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.