VojtechO

Mohl bych se zeptat jestli nevíte proč všude zmizela česky dabovaná verze 1. dílu WandaVision?

Dříve jsem se na verzi s českým dabingem koukal, ale teď už můžu najít jen maďarskou nebo slovenskou nebo pochopitelně anglickou verzi, ale česká nikde.

Odpovědi
Disraeli

To nevím. Šel jsem to zkontrolovat, jestli nekecáš a opravdu je snad všude pryč… ale ostatní díly v cz zůstaly. Možná v tom byl nějaký problém, kdoví. Každopádně se o tom nic nikde nepíše.