rudolfblaha

Mohl by mně někdo poradit, co dělat, jestliže po rozvodu se bývalá manželka brání prodeji nemovitosti?

Rozvedeni jsme již pět let. Samozřejmě sem má přístup, ale nebydlí tady. Poraďte. Díky.

Nejlepší odpověď
gecco

Je úplně jedno, kde bydlí a nebo kam má přístup – podstatný je zápis v katastru – v listu vlastnické…
Pokud je spolumajitelka, může blokovat prodej nemovitosti a ty můžeš, případně, prodat jen svůj podíl…
___
Doporučuju se obráti na právníka, kterému dodáš i potřebné informace.
😉

Další odpovědi
Reezo

Nejlepší by bylo ji vyzmizet… 🙂