Míváte někdy husí kůži,když zní naše česká hymna?

husí kůži,když zní naše česká hymna?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já mám slzy na krajíčku a hrozně stažené hrdlo,mrazivý pocit po celém tělo patří k tomu.

Další odpovědi
annas

Mně se naše hymna moc líbí. Když zazní u příležitosti oslav významných událostí, při předávání cen a medailí vítězům na různých sportovních soutěžích, jsem dojatá a občas mně naskočí i husí kůže v dobrém slova smyslu. Všechno moc prožívám.

panenka

Parkrát jsem husí kůži při hymně měla ale to když jsem byla malá do ted nevím proč ted v dospělosti už jí nemívám .

vagra

Moc záleží na tom,při jaké příležitosti ji hrají.
Někdy k ní mám hodně,hodně blízko.
Například dneska.

martina1

Já ne,jen nevím proč, mě vždycky dojímá…

oskar

Co se týka sportu a uspějeme tak ano.

quentos

Ano, ale husí kůže není u mě příliš měřítkem, neboť mi naskakuje u většiny krásných písní. My milovníci hudby to tak máme ;{)>

ten který je

Naší hymnu zas až tak neprožívám.Husí kůži mívám někdy při poslechu nějakých rockových kapel,když některé písně mne úplně dostanou.Pan Quentos to napsal výstižně.S tím vlastenectvím v naší zemi to nevidím až tak slavně.Stačí se podívat jak dopadli naši váleční hrdinové a ještě se volí strany které tyto lidi posílali na smrt.

ReHu

Docela často 🙂. Jsem cíťa 🙂.
Nejvíc při vítězstvích našich sportovců 🙂.

gnr54

Mívám emoce hlavně, když náš sportovec vyhraje a pak stojí na stupni vítězů a hrajou naši hymnu.Naposledy to bylo několikrát při OH,když vyhrála Martina Sábliková.

Lucimia

Někdy ji mívám.

Jahoda

Husí kůžu mám, ale z hrdosti. Když naše hymna začíná znít, jsem na ni hrdá a naskočí mi husí kůže. Na naši hymnu jsem pyšná, protože je opravdu hezká 🙂

FOG

Ano,prave jsem si precetl,ze jsme porazili „Sveda“ a Rachunek 7 sekund pred koncem vyrovnal.No a kdyz jsem si dal docetl,ze to venoval prave narozene dceri,tak jsem uz byl nameko.Presne ,jak se nekdo vcera ptal na ty slzy,ktere nejdou udrzet.Ale to je preci normalni a treba i takovy „Rambo“ ve filmu brecel.