Avatar uživatele
anonym

Míváte někdy husí kůži,když zní naše česká hymna?

husí kůži,když zní naše česká hymna?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, gnr54, rynek878, Rico před 5095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já mám slzy na krajíčku a hrozně stažené hrdlo,mrazivý pocit po celém tělo patří k tomu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Mně se naše hymna moc líbí. Když zazní u příležitosti oslav významných událostí, při předávání cen a medailí vítězům na různých sportovních soutěžích, jsem dojatá a občas mně naskočí i husí kůže v dobrém slova smyslu. Všechno moc prožívám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Parkrát jsem husí kůži při hymně měla ale to když jsem byla malá do ted nevím proč ted v dospělosti už jí nemívám .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Moc záleží na tom,při jaké příležitosti ji hrají.
Někdy k ní mám hodně,hodně blízko.
Například dneska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já ne,jen nevím proč, mě vždycky dojímá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Co se týka sportu a uspějeme tak ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, ale husí kůže není u mě příliš měřítkem, neboť mi naskakuje u většiny krásných písní. My milovníci hudby to tak máme ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Naší hymnu zas až tak neprožívám.Husí kůži mívám někdy při poslechu nějakých rockových kapel,když některé písně mne úplně dostanou.Pan Quentos to napsal výstižně.S tím vlastenectvím v naší zemi to nevidím až tak slavně.Stačí se podívat jak dopadli naši váleční hrdinové a ještě se volí strany které tyto lidi posílali na smrt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Docela často 🙂. Jsem cíťa 🙂.
Nejvíc při vítězstvích našich sportovců 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Mívám emoce hlavně, když náš sportovec vyhraje a pak stojí na stupni vítězů a hrajou naši hymnu.Naposledy to bylo několikrát při OH,když vyhrála Martina Sábliková.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Někdy ji mívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Husí kůžu mám, ale z hrdosti. Když naše hymna začíná znít, jsem na ni hrdá a naskočí mi husí kůže. Na naši hymnu jsem pyšná, protože je opravdu hezká 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Ano,prave jsem si precetl,ze jsme porazili „Sveda“ a Rachunek 7 sekund pred koncem vyrovnal.No a kdyz jsem si dal docetl,ze to venoval prave narozene dceri,tak jsem uz byl nameko.Presne ,jak se nekdo vcera ptal na ty slzy,ktere nejdou udrzet.Ale to je preci normalni a treba i takovy „Rambo“ ve filmu brecel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek