Mistři řeznitčtí, dáte si malý testík?

http://zena.cen­trum.cz/volny-cas/grafika/2014/02/2­5/zabijackovy-test-vite-co-je-vejmrda/#utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_medium=dyna­micleadbox&ut­m_campaign=B&ut­m_term=positi­on-24

Nejlepší odpověď
Drap

Na 100% ale některé otázky jsem hádal a některé jsou nejasné. Test sestavoval někdo, kdo řezník nebyl.

Další odpovědi
iceT

18 z 20 dobře,řez­ník nejsem,nehádala jsem ani od oka.

anonym

Na to, abych byl „řezníkovou pravou rukou“ nepotřebuju vědět, jak se nazývá úterý či čtvrtek – 18…
😉
BTW – souhlasím s Drapem – autor ´kvízu´ viděl zabíjačku jen na netu…

redy

Klobouk dolů, určitě máte pár zabijaček už za sebou.
13 z 20
Jedině z rychlíku 🙂

Sůwa

15 z dvaceti považuji za slušný výkon. Zabijačku jsem zažila pouze jednou asi před 45 lety, ale byl to pro mne ( jako městskou holku ), fakt zážitek 🙂

suaeda

Řezník nejsem a u domácí zabijačky už jsem nebyl tak 40 let, ale odpovědi mi vyšly celkem slušně na dobrých 17.

anonym

Já se sek v letopočtu.

annas

Některé výrazy jsou krajové, ten první jsem nikdy neslyšela. Zabijaček jsem zažila hodně. U nás se něco nazývalo zcela jinak. 🙂