Avatar uživatele
Patriikk

Miluju ji, ale jak jí to mám napsat?

Jmenuje se Nikča a mám jí moc rád dokonce jsem do ní blázen a chci s ni chodit jak jí to mám ale napsat aby nebyla uražená

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 273 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nejlepší je, když dívku oslovíte a požádáte o rozhovor a řeknete jí, že se vám líbí, že je vám sympatická apod., zda chce s vámi chodit, pokud někoho jiného nemá.

Nepovažuji za vhodné, aby někdo jiný složil za druhého „tzv. vyznání lásky“ , jde o přetvářku, nejde o vaše myšlenky, protože vás dotyčný nezná stejně tak , jak neví, jak se umíte vyjadřovat a odkud dívku znáte a čím vás zaujala.

Přesto jedna rada

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=napsat+za+n%C4%­9Bkoho+vyzn%C3%A1n%C3%­AD+l%C3%A1sky&oq=&aq­s=chrome.1.35i39i362l8­.3495j0j15&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Kdy říct holce, že jí miluju?
"Nicméně řada lidí má nutkání říci to zhruba po třech měsících. „Já bych ale počkala šest měsíců. Neznamená to, že se po čtvrt roce nemůžete cítit zamilovaně, ale když vám to někdo řekne po půl roce, znamená to, že o tom opravdu přemýšlel a myslí to vážně,“ říká Tracey Cox

"

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Drahá Nikčo,

nevím úplně jak začít tento dopis, protože jsem to nikdy předtím nedělal. Nicméně, cítím, že je důležité vyjádřit své pocity a doufám, že ty také nebudeš mé slova špatně chápat.

Odhodlal jsem se napsat ti, protože mě okouzlila tvá přítomnost v mé každodenní realitě. Tvoje úsměv, tvůj smích a tvé bytí mi velmi zpříjemňují život. V poslední době si uvědomuji, že k tobě cítím něco víc než jen přátelství a myslím tím opravdový cit.

Nemám možná nejzručnější způsob, jak to vyjádřit, ale mám tě rád, Nikčo. Cítím, že se mnou vůči tobě něco děje, a to něco je silné jako nával vln na pobřeží, jemné jako letní bríza a přitom rozesmáté jako první jarní den.

Je to láska, Nikčo. Otevírám své srdce před tebou a přiznávám, že jsem do tebe blázen.

Rád bych byl někým, kdo tě bude moci těšit v tvých šťastných dnech, těšit v tvých smutných dnech a být s tebou v každý tvůj moment. Rád bych byl ten, kdo bude mít tu čest, že bude s tebou chodit.

Doufám, že jsem tě neurazil a nezaskočil tě touto zprávou. Chápu, pokud potřebuješ nějaký čas na zpracování mého přiznání. Bez ohledu na tvé rozhodnutí, budeš pro mě vždy speciální.

S úctou,
[Tvé jméno]

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Rozhodně nic nepiš! K čemu by jí taková informace měla být dobrá? Náklonnost projevuj jen osobně. Vtipností, kamarádstvím.

0 Nominace Nahlásit