otravnejkkt

MILENIÁLOVÉ – jak nemám všem překážet, chci komunikovat s lidmi bez mobilu?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

MILENIÁLOVÉ

jak nemám všem jenom překážet. Chtěl bych aby se mnou lidé více komunikovali a nebyli na mobilu. Vyrůstal Jsem v jiné době na vesnici kde bylo zvykem že lidi chodili ven a neměli tátu idiota, takže se viděli skoro furt. Teď to takhle nejde a lidi s kterýma chci trávit čas tak jsou jen na mobilu když je vidím 4 hodiny denně :(

Odpovědi
anonym

možná s tebou nechtějí trávit čas prostě proto že je máš za idioty jen proto, že si je přistihl jak používají mobil.

elkon

Zkus je přesvědčit. Ať nechají mobil doma a jdou třeba na pivo, nebo na fotbal.

anonym

zkus lidmi kolem sebe trochu méně okatě a hlavně bezdůvodně pohrdat – v prvé řadě se zbav toho absurdního přesvědčení, že když vidíš telefon v něčí ruce je to zlo a dotyčný je idiot. Plus, … zkus se bez ohledu na to kdy a kde si vyrůstal, adaptovat … člověk je v tom prý dobrý, prý se na nové podmínky životního prostředí umí adaptovat, dokaž že to tak opravdu je 🙂

anonym

pokud tvé rozpory s okolím vychází jen ze skutečnosti že používají mobil, zamysli se nad tím trochu. Je to stejné jako bys lidi odsuzoval za to že denně jezdí automobilem, nebo že si každé ráno zapínají kávovar, nebo že nedej bože 5 hodin denně sedí na židli …