Kryšpín

Mezi které hvězdy může patřit vůdce Milionů chvilek Mikoláš Minář?

Ve zprávě ČTK proběhl titulek, že Times zařadil Mikoláše Mináře mezi 20 nejlepších hvězd jsou to hvězdy politické možná i jiné.

Nejlepší odpověď
zjentek

Mezi karnevalové!

Další odpovědi
elkon

Hvězdy komediantské.

Ametyst

Hvězda havloidní nepolitické politiky. Těch už tu bylo a je, které nikdo nevolil, a ony ovlivňují nejen veřejné mínění.

Bobek 2

Zjevně je fascinován tím, jak snadno a lacino se dají manipulovat davy, a ani toho na to člověk nemusí moc vědět nebo umět. Tak asi by patřil mezi ty hvězdy, které mají podobného koníčka. A takoví se najdou na všech stranách politického spektra.

orwell

Existují dokonce i hvězdy zvané hnědí trpaslíci.

marci1

Mezi „nebeské“ hvězdy- Minářovu image charakterizuje oblečení žluté barvy, i podobnost s hercem Damianem Lewisem známého ze seriálů Ve jménu vlasti nebo Miliardy. 🙂

https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/mikulas-minar-milion-chvilek-times-vychazejici-hvezdy-osobnosti_200103193­6_tzr