anvodak

Jak se mění tlak krve v letadle, pokud se mění?

Odpovědi
mosoj

U každého jinak. Příčina je ale nejvíce psychická.

Usoman

Prý se tlak v letadle sníží na tlak, který je ve výšce 2 000 m. n. m. (možná 2 500), takže to má určitě vliv.

Dochy: Každý tady ví, jak tu otázku myslel, takže tu nedělej chytráka. ;)

Dochy

Letadlo nemá krev 😉
Tlak vzduchu se v letadle mění, ale na zdravé lidi by to nemělo mít podstatný vliv (ani na jejich krevní tlak). Předpokládám, že podobně jako když s autem přejedeš Alpy.