Lgee

Měly by se za ukradené otázky dávat hvězdy?

Jirka F ukradl otázku z webu vyplnto a dostal 4*. Měly by se za ukradené otázky dávat hvězdy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Především si myslím, že pojem „ukradená otázka“ je sám o sobě nesmyslný a absurdní …

Další odpovědi
Altair-AC

Ano

Za prvé tu cítím závist ,že Jirka f dostal víc jak ty.A za druhé : Není to snad jedno ? Bylo to na tomto webu poprvé ,tak co řešit .Souhlasím s Georgem ,pojem ukradená otázka je absurdní…

autacek

Jen výjimečně

Jestli navíc myslíš i tu otázku se Silvestrem, tak ta mi nepřišla ani vtipná. Ale třeba někoho pobaví :-/

jirka F

Jen výjimečně

Přiznávám nezasloužím si je ale zajímaly by mě ta tvoje odpověd že nekladu kvalitní otázky.Ty kvalitní otázky kladeš??

Ps: Ten silvestr tam to bylo trochu přes čáru humoru.

Ještě takový doplněk myslím si že ne všichni tady kladou otázky z vlastní hlavy.

lota

Jen výjimečně

Neřešila bych to, já například ukradenou otázku nepoznám, neřeším, prostě je buď zajímavá anebo ne.

jirka F

Říkám je lepší když budu odpovídat když je Lgee mocnejší.