Spartaboy

Mělo by se u invalidů zjišťovat, jestli jsou také líní, a těm, kteří jsou líní, sebrat důchod?

Odpovědi
Ametyst

To by se sice mělo, ale úředníci a doktoři nejsou dost stateční vůči hrozbám jistého drsného etnika. Tam je nejvíc invalidních důchodců, co v životě nepracovali a pracovat nebudou. Inu menšiny terorizují většinu nejen v tomto případě.

Dochy

invalidita je objektivní, a zpravidla objektivně zjistitelná, překážka v práci. Lenost je subjektivně hodnocený stav. Spousta lidí je „líných“ třeba jen kvůli skrytým zdravotním problémům. Lenost zkrátka neohodnotíš.

agentpv

celý život mi nadávali že jsem líný … a ve 30 letech mi zjistili nedomykavost chlopně, srdce už nestíhalo, ihned operace, invalidní důchod … a pak jsem všem říkal – nebyl jsem líný, byl jsem nemocný …