Kelt

Měli jste někdy divný pocit se sledování filmu, četby knihy nebo podobně?

Zažili jste někdy takový divný pocit, když jste četli knihu, někdo vám něco vyprávěl nebo jste se dívali na nějaký film? Jako by vás děj vtáhl a vy nemůžete nic dělat?

Nejlepší odpověď
Kepler

Takhle se mi to nestává, spíš něčemu nerozumím. Ale při prohlížení aplikace PANORAMA (mapy, Seznam.cz), kde se dívám na stará známá místa, kde jsem dlouho nebyl, mě to tak pohltí, že po návratu do reality mě čeká něco jako šok.

Další odpovědi
ivzez

Jj, stává se mi to u knih i u filmů, ale u filmů méně často.
Ten pocit mi nepřijde divný, je příjemný a vítám jej.