Měla něco Marylin Monroe s Elvisem Presleym?

Nejlepší odpověď
annas

Došlo i na „drby“?

Fanoušci tyto dva jedince spojovali dohromady, spekulovali, co by kdyby.. Tvrzení, že spolu strávili jednu noc, bylo vyvrácené.

Sešli se jen jednou v 60. letech v době, kdy se Marylin rozváděla. Elvis ji při setkání jen políbil.

Elvis se ve svém mládí zajímal o mladší ženy, často i o nezletilé, Marylin byla o 9 roků starší, nebyla na „ zajíčky“ upřednostňovala starší partnery, jak o tom svědčí její dva manželé.

https://elvis­biography.net/2015/10­/20/did-elvis-presley-ever-meet-marilyn-monroe/.