Zlatý člověk

Měla by být na lidský život poskytována doživotní záruka, abychom mohli vadný život reklamovat?

Většina lidí na světě není spokojená se svým ubohým životem a chtěla by jej reklamovat a tím získat nový lepší život, jak by taková civilizace vypadala?

Nejlepší odpověď
elkon

Jiná odpověď

A už je to tu zase, jiný nick, ale hovadina jako trám.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Proč mluvíš za většinu? Odkud máš ty informace? Každý má takový život, jak si ho zařídí, Reklamovat můžeš pouze svou hloupost a neschopnost.

da ny

Jiná odpověď

NE
Většina lidí je se svým životem spokojená.
Většina lidí na světě, ani netuší, že by mohl být jiný…, nevnímají ho jako ubohý.
Ten pocit (subjektivní pohled), názor má jen někdo, dívající se zvenčí (třeba Vy).
NE
člověk nemá nárok, na žádnou reklamaci.
Pokud má „vadný život“, způsobil si to sám.
Minimálně 80%, takových lidí Těch 20% má zatížení v genetickém onemocnění, které si sám nezpůsobil.
Kampak, asi chodíte, pro inspiraci, na ty „zlaté“ nápady (otázky/ankety) ? 😉

cappuccino

Jiná odpověď

A kde by ho asi mel reklamovat? V matcine lunu?
Zmena nicku ti vubec nepomohla!

led

Jiná odpověď

Čitali ste všetky písmena na záručnom liste?

Neviete, kedy môžem zaručený život reklamovať:
1 – počas môjho života, ešte pred skončením doživotnej záruky, keď záruka je stále bezpredmetná, pretože ešte žijem?
2 – alebo až po mojej smrti, keď mi skončí doživotná záruka, ktorá zaručuje život až do smrti. A táto „porucha“ sa od narodenia do smrti u mňa neprejavila?