lojzovjan

Měl někdo z vás opravdu výjimečně zajímavý sen během spánku?

Odpovědi
icurusL

Ano, nečinně jsem přihlížel jak se ke mě žene velké tornádo. Když jsem pocítil, že mě chce vtáhnout, zpanikařil jsem a hledal jsem místo kde se schovat, ale marně. Pak si už jen pamatuji jak jsem letěl, a když jsem dopadl na zem, tak jsem se se škubnutím probudil.

zeeue

Ano, rozhodně nikdy nezapomenu na pár apokalyptických snů a sen, kdy jsem zemřela, což mne neprobudilo a viděla jsem, co následuje „po smrti“.

Apokalyptické sny:

  1. pozorování Měsíce – sen začíná nočním pozorováním Měsíce, kdy se začne měsíční těleso k nám jako pozorovatelům na Zemi přibližovat šílenou rychlostí! Bylo to šíleně emotivní, ani na chvíli mne nenapadlo myslet na svou blízkou smrt, ale panikařila jsem z toho, že pravděpodobně do pár chvil zcela vymře veškerý život na Zemi.
  2. černá díra – sen začíná klasicky pozorováním hvězd na noční obloze 🙂 z ničeho nic se začnou hvězdy po obloze pohybovat a jakoby slévat. Říkám, spolupozorovatelům, že to není dobré a běžím domů se kouknout na net na zprávy, o co jde. Všude na internetu už běží grafická animovaná simulace, která vypočítává a ukazuje, že naši galaxii Mléčnou dráhu stravuje masivní černá díra. Je uvedeno jen, že se těžko odhaduje, kdy pohltí i Sluneční soustavu, ale že je to brzký a neodvratitelný fakt. Sen opět končí silnými emocemi – panikou z toho, že brzy zcela vymře veškerý život na Zemi.

Sen o tom, co je po smrti

  • sedím na židli, můj ex (v době toho snu můj partner) stojí přede mnou a mává pistolí v žárlivém amoku, že jej podvádím… nejdříve se snažím jej přesvědčit, že je to hloupá utkvělá představa atd. atd. ale po nějakém čase dohadování mi dochází síly a argumenty a tak hystericky vykřiknu „no tak mě už zastřel!“, ihned po tom mne ex střelí zepředu do krku (do ohryzku), výstřel mne ale neprobudí a můj duch opouští mé tělo, jako by byl vytažen vrškem hlavy a něco mého ducha drží za hruď a táhne jej směrem mírně do výše ale spíše dozadu do dáli, tak, že vidím, jak mi vlají nohy… a jak zanechávám své mrtvé tělo s bývalým přítelem tam, kde mne zastřelil a odlétám takto pozadu neznámo kam… neuvěřitelný zážitek!

led

Sny v čase spánku si nepamätám, ale zato dokážem snívať, aj keď nespím. A niektoré z týchto snov (zjavne aj tie v spánku) akoby boli veštecké, po čase v rovnakej situácii (ako vo sne) si na ne spomeniem ako na déjà vu.
Niektorí z vás to určite poznajú tiež.

df

Já jsem měl již více takových snů.

  1. Zdálo se mi, že mě snědla velryba
  2. Zdálo se mi, že se nacházím v druhé světové válce jako voják. Měl jsem kabát, samopal a byl jsem přímo na bojišti. Hledal jsem nějaký zákop, kde bych byl v bezpečí.
  3. Zdálo se mi, že jsem hovořil s Vladimírem Menšíkem. Dohadovali jsme se, jestli bude 3. světová válka. Menšík tvrdil, že ano. Já jsem mu říkal, že to je blbost, že k tomu nemůže dojít.
  4. Zdálo se mi (nedávno), že jsem byl v Indii. I když jsem tam nikdy nebyl, nějak jsem věděl, že je to Indie.

vojkovjan

Jednou se mi zdálo o nějaké neznámé a podvědomě přece známé dívce se kterou jsem seděl u stolu v nějakém starém prosluněném domě, vzduch v létě před bouřkou, vlály záclony a promlouvala ke mě nějakým latinskoamerickým jazykem, nerozuměl jsem nic a přece jsem to podvědomě chápal. Poté jsme začli tančit…, sranda je, že já tancovat vůbec neumím a v tom snu nejlepší tanečník… Ale nikdy v životě asi nezjistím, kdo to byl. Možná to byl flashback do minulosti, možná paralelní svět, ale tohle bylo asi TOP

Rokio

Zde je krátká povídka o snu, který se mi zdál, když jsem se učil na OA: https://www.a­lik.cz/a/hroz­ba

zjentek

U mne je spíše vyjímečné, když sen během spánku zajímavý není. (;

Nandi

Jednou se mi zdál sen,který vypadal téměř stejně jako dokument Walking with beasts-1.díl,který jsem viděl asi necelý týden před tím.

led

Rokio, ten opis sna v tom odkaze akoby si nepísal ty, ako priamy účastník príbehu, ale ako ktosi kto cez okno pozerá a privlastňuje si právo hovoriť za teba… Predsa vieš lepšie písať,