Avatar uživatele
lojzovjan

Měl někdo z vás opravdu výjimečně zajímavý sen během spánku?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? zeeue, df, EKSOT123, Nandi před 1529 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
icurusL

Ano, nečinně jsem přihlížel jak se ke mě žene velké tornádo. Když jsem pocítil, že mě chce vtáhnout, zpanikařil jsem a hledal jsem místo kde se schovat, ale marně. Pak si už jen pamatuji jak jsem letěl, a když jsem dopadl na zem, tak jsem se se škubnutím probudil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zeeue

Ano, rozhodně nikdy nezapomenu na pár apokalyptických snů a sen, kdy jsem zemřela, což mne neprobudilo a viděla jsem, co následuje „po smrti“.

Apokalyptické sny:

  1. pozorování Měsíce – sen začíná nočním pozorováním Měsíce, kdy se začne měsíční těleso k nám jako pozorovatelům na Zemi přibližovat šílenou rychlostí! Bylo to šíleně emotivní, ani na chvíli mne nenapadlo myslet na svou blízkou smrt, ale panikařila jsem z toho, že pravděpodobně do pár chvil zcela vymře veškerý život na Zemi.
  2. černá díra – sen začíná klasicky pozorováním hvězd na noční obloze 🙂 z ničeho nic se začnou hvězdy po obloze pohybovat a jakoby slévat. Říkám, spolupozorovatelům, že to není dobré a běžím domů se kouknout na net na zprávy, o co jde. Všude na internetu už běží grafická animovaná simulace, která vypočítává a ukazuje, že naši galaxii Mléčnou dráhu stravuje masivní černá díra. Je uvedeno jen, že se těžko odhaduje, kdy pohltí i Sluneční soustavu, ale že je to brzký a neodvratitelný fakt. Sen opět končí silnými emocemi – panikou z toho, že brzy zcela vymře veškerý život na Zemi.

Sen o tom, co je po smrti

  • sedím na židli, můj ex (v době toho snu můj partner) stojí přede mnou a mává pistolí v žárlivém amoku, že jej podvádím… nejdříve se snažím jej přesvědčit, že je to hloupá utkvělá představa atd. atd. ale po nějakém čase dohadování mi dochází síly a argumenty a tak hystericky vykřiknu „no tak mě už zastřel!“, ihned po tom mne ex střelí zepředu do krku (do ohryzku), výstřel mne ale neprobudí a můj duch opouští mé tělo, jako by byl vytažen vrškem hlavy a něco mého ducha drží za hruď a táhne jej směrem mírně do výše ale spíše dozadu do dáli, tak, že vidím, jak mi vlají nohy… a jak zanechávám své mrtvé tělo s bývalým přítelem tam, kde mne zastřelil a odlétám takto pozadu neznámo kam… neuvěřitelný zážitek!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Sny v čase spánku si nepamätám, ale zato dokážem snívať, aj keď nespím. A niektoré z týchto snov (zjavne aj tie v spánku) akoby boli veštecké, po čase v rovnakej situácii (ako vo sne) si na ne spomeniem ako na déjà vu.
Niektorí z vás to určite poznajú tiež.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Já jsem měl již více takových snů.

  1. Zdálo se mi, že mě snědla velryba
  2. Zdálo se mi, že se nacházím v druhé světové válce jako voják. Měl jsem kabát, samopal a byl jsem přímo na bojišti. Hledal jsem nějaký zákop, kde bych byl v bezpečí.
  3. Zdálo se mi, že jsem hovořil s Vladimírem Menšíkem. Dohadovali jsme se, jestli bude 3. světová válka. Menšík tvrdil, že ano. Já jsem mu říkal, že to je blbost, že k tomu nemůže dojít.
  4. Zdálo se mi (nedávno), že jsem byl v Indii. I když jsem tam nikdy nebyl, nějak jsem věděl, že je to Indie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vojkovjan

Jednou se mi zdálo o nějaké neznámé a podvědomě přece známé dívce se kterou jsem seděl u stolu v nějakém starém prosluněném domě, vzduch v létě před bouřkou, vlály záclony a promlouvala ke mě nějakým latinskoamerickým jazykem, nerozuměl jsem nic a přece jsem to podvědomě chápal. Poté jsme začli tančit…, sranda je, že já tancovat vůbec neumím a v tom snu nejlepší tanečník… Ale nikdy v životě asi nezjistím, kdo to byl. Možná to byl flashback do minulosti, možná paralelní svět, ale tohle bylo asi TOP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Zde je krátká povídka o snu, který se mi zdál, když jsem se učil na OA: https://www.a­lik.cz/a/hroz­ba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

U mne je spíše vyjímečné, když sen během spánku zajímavý není. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nandi

Jednou se mi zdál sen,který vypadal téměř stejně jako dokument Walking with beasts-1.díl,který jsem viděl asi necelý týden před tím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Rokio, ten opis sna v tom odkaze akoby si nepísal ty, ako priamy účastník príbehu, ale ako ktosi kto cez okno pozerá a privlastňuje si právo hovoriť za teba… Predsa vieš lepšie písať,

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek