larios22

Měl jsem kamarádku

kdysi jsem se hodně bavil s jednou mojí kamarádkou až jsem se zamiloval ale nebylo to vzájemné.Rok jsem doufal a snažil se že změní názor ale nic.Kamarádi mi říkali at toho nechám že si jenom semnou hraje. Pak jsem našel jinou slečnu ale nejsme spolu a když se mě náhodou moje kamarádka ptala jak se mám tak jsem ji napsal že jsem narazil na jednu dívku atd.. a ona začla asi žárlit nebo já nevím vždycky jsem se jí ozýval já sam najednou se začala ozývat ona sama a vtírat se jsem z toho docela vedle na starou lásku chci zapomenout né do toho znovu spadnout. Sám už ji ani nenapíšu o co ji vlastně jde?..co mám dělat ? mám dělat nezájem nebo já nevím vůbec..

Odpovědi
Kelt

Nechte tomu čas. Někdy ten druhý nemá zájem, nebo má zájem, kdy Vy zájem nemáte. Nevím, o co konkrétně té Vaší kamarádce jde, zda žárlí, nebo co. Dokážete žít s ní, nebo bez ní? Byl ten Váš vztah láska, nebo kamarádství? Možná Vás potřebuje. Ale to si musíte vyřídit osobně s ní. Můžete dělat nezájem a ona přestane, když zjistí, že to nemá cenu. Nehodnoďte ale člověka podle toho, jaký byl před nějakou dobou a jaký je nyní.