dust8

Jak byl člověk potrestán za komunistů, když začal na ulici z plna hrdla a dlouze řvát slovo: svododa!

Inspirace nestárnoucí scénou z naprosto úchvatného filmu.
K vidění zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lLCEUpIg8rE

Nejlepší odpověď
led

„Svobodááá“ zařval v tichu nočního náměstí.
„Tiše, svoboda zde není“ spod oblouku brány se ozval tichý hlas
„A kdy zde bude svoboda?“
„Soudruh Svoboda přichází za svitání a teď nech lidi spát“ řekl okrskář, stojící před služebnou

Další odpovědi
Kelt

Pokud to bylo v době, kdy byl prezidentem Ludvík Svoboda, tak snad byl člověk potrestán jen za to, že dělá hluk.

Mc Merkurion

… nesmyslná úprava otázky, za toto bych dával BAN !!!

tatanka

Určitě by byl odvezen do nejbližší pakárny za účelem podání tišících léků a následně držen dlouhou dobu v izolaci.

led

Príbeh v mojej odpovedi nie je fikcia, ale skutočnosť z čias, keď VB nosila modré uniformy.

dust8

Moc se všem hluboboce omlouvám, ale česky je to k vidění zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=M-idJVf7-wE&t=2m10s