Complex

Měl by být člověk již v posledním stupni svého vývoje, nebo to vidíte jinak?

Nejlepší odpověď
led

Prirodzenú evolúciu (vývoj) nemožno zastaviť, aj keby sme chceli. Človek sa stále vyvíja.

Zastaviť ju možno len násilnou – destrukčnou cestou.

Další odpovědi
annas

Člověk – Homo apiens sapiens ej člověk, který žije v současnosti. Jenže od původního člověka se liší tím, že má historické zkušenosti, na něž se často zapomíná, třeba jak se člověk postupně zdokonaloval.

Určitě se změnily rysy jeho obličeje, výška, brada, velikost obličejové části atd. Má jiné vlastnosti, zájmy – rozvoj techniky atd.

Ale prý to není poslední vývojový stupeň člověka.

"Už v roce 2050 by měl po planetě chodit nový druh rodu Homo, pro kterého vědci však zatím nemají přesné jméno. Tvrdí to alespoň výzkumník Cadell Last z institutu

Více se dovíte v odkazu.

https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/347755-clovek-se-vyvine-v-novy-druh-uz-kolem-roku-2050-tvrdi-vedec.html

marci1

Pokud se člověk bude vyvíjet přirozenou cestou, pak se bude vyvíjet dále, podle toho v jakém prostředí bude žít, čím se bude zabývat ap. Dle některých vědců budou mít lidé větší oči, větší nosní dírky, vyšší čelo a hustější porost vlasů. Jak se bude evoluce člověka vyvíjet, je opravdu ve hvězdách. 🙂
https://www.na­tional-geographic.cz/clan­ky/jak-budou-vypadat-lide-za-100-000-let-jako-vykulene-komiksove-postavicky.html

Rokio

Člověk se vyvíjí neustále. To stejné platí o všech organizmech.

hapiky

Budem se vyvíjet. Ještě nejsme zelení!

ivzez

Já si myslím, že už jsme za ním,
že pomalu degenerujeme.

led

V súčasnosti okrem Homo sapiens sapiens žije nový druh človeka, ktorý sa vyvinul v posledných 20 rokov „Homo mobilus virtualis“, človek mobilový virtuálny (počítačový), ktorý prestáva žiť v realite a žije v virtuálnym svetom.