vktrv

Mně je 15 a jemu 17, známe se od vidění, je šance na vztah?

Jak už jsem řekla mě je 15 a jemu 17. Známe se od vidění byli jsme v kině ještě s mým bratrancem, je to jeho spolužák. Bydlí docela blízko. Mám to alespoň zkusit?

Nejlepší odpověď
Edison

Jak to máme vědět? Kdo nic nezkusí, nic nezkazí. Ale taky ničeho nedosáhne. Tak pak dej vědět.

Další odpovědi
dust8

Jednou spolu budete mít rodinu, protože ty to brzy zkusíš.

klumprt

No v kině, nevím nevím. Kdybyste byli v divadle nebo na biliáru, tak neřeknu, ale jestli se znáte z kina, to se mi moc nezdá. A pak ty věky 15 a 17, to je divné. Takhle 18 a 21 nebo 16 a 18 nebo 15 a 16, to by šlo, ale tato kombinace není prostě vhodná.
A spolužák bratrance, no to je úplný hrob vztahu. Bratranec spolužáka, to by bylo terno!

Doplňuji:

A neměl by bydlet moc blízko. Tak dva tři bloky mnimálně. Ale zase aby to nebylo někde na Podkarpatské Rusi.

Kelt

V tomto věku s nějakým vážným stavem nepočítej, Zjjisti si, co je zač, zda nikoho nemá a pod Ale co bych ti radil.

Mmm561

Milá slečno,

Něco podobného jsem zažil jako kluk. Rozdíl dvou let tehdy byla hradba já už na střední ona ‚malá holka‘ naše životy se minuly i když z toho nelze dělat závěr. Nicméně když si teď občas napíšeme tak 38 a 40 už není věkový rozdíl že? Radit neumím, ale jestli ti na něm záleží nespechej na jiného ani na čas

dust8

vktrv: Tak co uděláš? Nenech nás tady tápat prosím.

Edison

Dej jí čas… Uvidíme… Sama ještě neví… A i kdyby… myslíš, že nám dá vědět? 😉