Bobina 12

Matka mi neustále leze do mobilu,

čte sms,leze mi do věcí…můžu na ni podat trestní oznámení?Bude mít nějaký postih,pokutu,nebo co by to pro ni znamenalo?
Doplňuji:
bude mi 19 let a bydlím doma s rodičema…

Nejlepší odpověď
Andělé

Je Ti skutečně 19 let? To se mi nezdá. Aby matka lezla dospělé dceři do mobilu mně přijde absurdní. Ale stejně tak absurdní je,aby dcera za toto podala na matku trestní oznámení. Že se nestydíš!!! To bych své matce neudělala ani kdyby mi bylo 50 let. Kam myslíš,že dojdeme,pokud se děti takto budou k rodičům chovat!
Pokud Ti je skutečně 19 let,tak si mobil zamkni,jak píše beer. A vždy hledej taková řešení,která zbytečně nikomu neublíží. A tím spíš,pokud jde o rodiče. Přemýšlej.
Doplňuji:
Pizlicka,mě zase fascinuje,jak vůbec může dceru napadnout,podat trest.oznámení na svou matku! Tj.úroven teda! Kde je úcta k rodičům a pokora? To by mě nenapadlo ani ve snu. Jak stále říkám-upadá morálka a ještě tu někoho fascinuje,že se nám to nelíbí. Bobina se ptala a my jí odpovídáme. Odpovím ji to,co si o ni myslím.
Pokud se takhle budou chovat všichni,půjde celý svět do háje!

Další odpovědi
kropitko

Mám stejně staré děti jako jsi ty, do mobilu jim nelezu, ale kolikrát mi ukážou třebas SMS sami jen tak, třeba chtějí poradit apod. Jsem ráda za to, jaké máme vztahy. I kdybych jim chtěla telefon projet od A až do Z, tak by jim to nevadilo. Nemají co skrývat,,prostě jen mamince řekni, že nechceš, aby si tvé sms četla, řekni jí důvody jaké máš a věřím, že to bude respektovat,,,

mosoj

Napiš kolik je ti let a pak se ptej. Seřezal bych ti prdel.

beer

Jednodušším řešením je zamkonout telefon a hotovo. Nedostane se tam nikdo, kdo nezná heslo ))

Drap

Trestní oznámení můžeš podat na koho chceš a na co chceš.
řešil bych to tak, že bych zahodil mobil

redy

Čí chleba jíš, toho píseň zpívej.
Nebo se osamostatni.
Asi tvé chování není košér,když mamka tě musí až tak kontrolovat.

veruska

Pokud je ti 19 let a chceš soukromí,tak se snaž osamostatnit.Co myslíš,že se stane,když na maminku podáš trestní oznámení?Upevníš vztah mezi vámi?Podíváš se jí s klidem do očí?Na toto by jste do smrti nezapoměla ani jedna.

pizlicka

nevim,co odpovedet,ale fascinuji me odpovedi zdejsich soudcu.bobina se jen pta na vas nazor,a moznosti.to ,ze jednu rekla nahlas,neznamena,ze ji zrealizuje.takze-OTAZKY-ODPOVEDI.porad si to zde pletete s OTAZKY-KRITIKA.
Doplňuji:
andele-jsi trap na.vsude kam se podivam na tve odpovedi,kritizujes a rozdavas rozumy.zamet si pred svym prahem,bobina uvedla priklad a ty se toho chytas,jako by to chtela zrealizovat.muze take rict-mami,nech toho,je to trestne.a to si myslim,ze ma na mysli.JAK SI DOVOLIS SOUDIT,KDYZ NEVIDIS DO SRDCE???

Andělé

pizlicka,já,že všechny krituzuji? Narozdíl od Tebe,tu nikoho neurážím,k tomu se nesnížím.Ty pro hulvátská slova nemáš daleko! Jsem upřímná a vždy řeknu co si myslím,at se Ti to líbí nebo ne. Co si o mně myslíš Ty,je Tvůj problém.Mě neurazíš,budu stále svá. O Tobě si myslím rovněž své!

annas

AD pizlička. Jsem překvapená vašimi slovy. Andělé doporučila zamknout mobil. Odpověděla na otázku. K tomu přidala svůj názor. Na rozdíl od vás nikoho neurážela, její forma byla slušná. V otázce šlo jen o vyjádření jedné strany, tedy pohledd dcery. Víme, proč matka dceru kontroluje? Je nějaké proč? Samozřejmě není to správné, .ale … Vy snad vidíte do srdce matky či dcery?
Nebo jen kvůli tomu, že se vám názor Andělé nelíbí, ji budete napadat?

Andělé

Annas,moc Vám děkuji za Vaše slova,jste hodná.
Pizlicka,měla by ses ovládat,nebot porušuješ kodex urážlivými slovy,které tu často užíváš. Jedna věc je si o mně myslet své a druhá je se chovat slušně. Jestli takto

Andělé

Nechtěně jsem odklikla,jen doplním:
míníš pokračovat,může Ti být zablokován profil pro porušení kodexu.