Mateřské noční pyžamo nebo košile

Kde seženu mateřskou noční košili vhodnou na kojení?

Nejlepší odpověď
Lencis

Vřele doporučuji zbytečně neutrácet za předražené košile s puncem „mateřská nebo kojící“. Mě osobně se velmi osvědčilo koupit obyčejné noční košile s propínáním. Tedy nahoře rozepínací pod prsa. 😉

Další odpovědi
Janulka

Ahoj, podívej se třeba na tyto stránky http://www.s-pradlo.cz/deta­il/vs65/damske-materske-nocni-pyzamo-kapri-quotmedvidci-se-srdickyquot-vienetta-secret, ale myslím, že když si přímo do hledáčku zadáš „mateřské noční pyžamo“, vyjede ti řada různých odkazů. Pěkný kup!