Avatar uživatele
Druell

Máte zkušenosti s Guaranou?

Užíváte ji v tabletách a jste s ní spokojeni? Myslíte, že vážně účinkuje, anebo je to jen sugesce? Jak dlouho ji užíváte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4074 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

kupovala jsem si DELI s Guaranou, ale teď na ně nemůžu narazit, asi se přestaly vyrábět nejvíc mi chutnaly, nakoply mě každé ráno..
potom i žvýkačky jak guaranové tak kofeinové, občas si koupím nějakou tyčinku kde guarana je..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

Používám v zaměstnání guaranu v tabletách 800mg.Podle mě to funguje,oddálí to únavu,zvyšuje výdrž,potlačuje hlad.Zkoušel jsem i Kafit(nebo tak nějak) a guarana je lepší.Nejvíc mi vyhovoval přípravek od Medfarmy Ginko Biloba s Guaranou,ale nějak se to z lékáren vytratilo a musím si to objednávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

kupuju mletý semena a piju je každý ráno už asi rok.. účinky silně znatelný, rozhodně nejde o sugesci.. jinou formu (třeba tablety) jsem nezkoušel..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

jedl jsem to před maturitou, v kombinaci s kolou a kafetem 😁 a bylo to celkem ok :) 🙂 pomahá to :)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drahuška999

Ahojte, já s guaranou mám zkušenost pouze z tohoto obchodu zde – https://eshop.guaranaplus.cz/…a-100-kapsli a musím říct, mi to opravdu velice pomohlo 🙂 Pokaždé, když mi hoří nějaký deadliny nebo něco takového, je to velice příjemný povzbuzovač 🙂 Tak se mějte hezky a dejte vědět, zda vám to také pomohlo a jaké jste měli výsledky.

Avatar uživatele
hezky_kolac

Já užívám brainstart, který obsahuje dostatek množství guarany. Vyhovuje mi v tom, že mě jak povzbuzuje, tak se také lépe soustředím a víc mi toho leze do hlavy. Koukněte na www.brainstart.cz

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví