Bee282

Máte zkušenost s Amazonem? Nebo kde jste kupovali zrcadlovku?

Neví někdo co dělat, když už se zrcadlovka neprodává? Máte někdo zkušenost třeba s Amazonem? Měla jsem dlouho vyhlídnutou zrcadlovku, ale na Megapixelu ani Fotoškodě už se neprodává. Na amazonu ano, ale jelikož s ním nemám zkušenost, tak se radši ptám, můžete mi prosím napsat pokud nějakou zkušenost máte? :) nebo pokud jste zrcadlovku kupovali, tak kde?

Odpovědi
Edison

Pokud se už neprodává, tak jedině z druhé ruky. O jakou zrcadlovku jako má jít?

elkon

Tak si kup jinou. Na trhu je toho dost. A pokud je kvalitní (hlavně s objektivem aspoň 18–105), tak je cena kolem 20000 a to už je dobré koupit u solidního prodejce se zárukou. A ne někde pokoutně.

anonym

„megapixelu ani fotoškodě už se neprodává“ .. to v ČR zasypané eshopy sleduješ jen dva ? Mrkni ještě na zbozi.cz a heureka.cz kde se dají prohledávat všechny zda tam přeci jen ještě nějakého prodejce nenajdeš.

dubraro

Pokud už se neprodává, tak jedině použitou z druhé ruky. Není na tom nic divného, já jsem touto cestou pořídil naprostou většinu své výbavy. Fotografické vybavení často takto putuje mezi uživateli. Chce to sledovat nabídky v inzerci, zejména specializované (Paladix, Temná komora, Bazarfoto, Foto Škoda…). A dát si pozor na podvodné prodejce, nejlépe si to zorganizovat jako osobní předání. Mnoho věcí se také dá koupit na aukčních serverech (Aukro, Allegro, E-bay), kde lze sledovat historii a poctivost prodejce.