tvaruzekcz

Máte větší strach z politika, který má cirhózu jater, nebo z toho, který šňupe kokain a bere antidepresiva?

Nejlepší odpověď
elkon

Nezabývám se hloupostmi. Někdo je tím ale posedlý, což také o něčem svědčí.

Další odpovědi
jirka F

Nezabývám se tím takhle doslova. Tvaruzkucz někdy mě příjde že si hraješ na nejchytřejší mozek Česka možná i světa.Ačkoliv o takových věcech víš pramálo.

JežíšKristus

Rozhodně z toho, který má cirhózu.

Smack

Rozhodně bych se bál politického feťáka než nemocného politika.

paul1

Ani tak, ani tak.

Správce Ohně

Tak mu to prestan prodavat, kdyz te to tak sere. Kazdopadne bych se radsi dival, jak je ten politik pristizen, ze na hajzlu snupe kokain nebo mu nakej tvaroh stipne predpis na antidepresiva, at je z toho vic nez „moje teta od svagrovo sestrenice ho videla loni na prestupnej rok“
Nez na bezvladne telo propiteho starce a az dlouho potom taky manzela a otce..

Pepa25

https://www.fa­cebook.com/pho­to/?fbid=298630772102392­&set=a.10345055162­0416

Pepa25

To je zase kravina … Už vidím politika na kokainu, který to tak tají, že to na něho nevytáhnou média a neodstřelí ho …