Rokio

Máte už nakoupené nebo alespoň vymyšlené vánoční dárky pro svou rodinu (nebo jiné známé, které chcete obdarovat)?

Já ano. Pro tátu už je mám koupené a pro ostatní členy rodiny je mám vymyšlené.

Nejlepší odpověď
jirka F

Pro tátu už mám koupený dárek na vánoce a ve spolupráci s tátou i pro strejdu.

Další odpovědi
paul1

Už je máme dokonce pod stromečkem, který dcera předevčírem vyzdobila.

Jakub Tlapal

Já jsem letos všechno vyřešil přes internet. Jeden večer jsem si k tomu sedl a všechno jsem objednal a mám klid. Nebo teda nemám, protože to musím ještě všechno zabalit, a to mě baví ještě míň, než samotné objednávání. Největší radost mám z těchto náušnic https://www.trzis­testesti.cz/nau­snice/nausnice-afrodite-stribro/ , které jsem objednal pro manželku a myslím si, že z nich bude mít fakt radost.

Drap

Ano mám

Rocker

Letos zatím ne