Avatar uživatele
nanosoft

Máte to taky tak někdo? (Finance a programy Matrixu?)

Většina lidí si záměrně kupuje výherní losy a pak si ještě v duchu říká „To by bylo super kdybych vyhrál“ a já výherní losy zásadně nekupuji a když jsem teď jeden dostal na Vánoce tak jsem si v duchu říkal „Bože, doufám, že nic nevyhraji“. Není to divné?

Nevím jestli to někdo taky tak má, ale čím méně věnuji pozornost financím tím jich mám víc a víc. Jsem skromný člověk, kupuji si jen věci které skutečně potřebuji, nehoním se za majetkem, není pro mě ani důležitý, ale stávají se mi takové divné věci, jako, že vyloženě z donucení přes naléhání rodičů třeba koupím akcie, dva roky se na to samozřejmě nepodívám a pak od rodičů zjistím, že to mám pěkně zhodnocené… Jako by se ten životní „matrix“ podbízel a říkal „Pozor, subjekt nelze ovládat, nemá strach o finance, ZMĚNA PROGRAMU, dát víc a víc než podlehne strachu, že o ně může přijít“. Kamarád to zas má přesně opačně, neustále řeší finance a nemá je. Tomu se zase stávají takové věci jako, že na něco vyloženě šetří a když už to skoro má, tak se mu podělá pračka nebo auto…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1589 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek