Avatar uživatele
Zvědavý

Máte tady někdo zkušenosti se seznamkou Tinder ?

Jak to na ní funguje ? Jak je to s placením ? A musím něco platit za užívání ? Díky

Zajímavá 0 před 1594 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Tinder je v podstatě bezplatný. Většina běžných uživatelů si bohatě vystačí s prostředím, které je dostupné zdarma. Avšak náročnější a zanícení uživatelé se mohou připojit k prémiovému členství. Ceny jsou následující:

• 12 měsíců: £6.67 / měsíc

• 6 měsíců: £9.16 / měsíc


• 1 měsíc: £14.99 / měsíc

Přikládám odkaz, kde je více informací.

Osobní zkušenost přímo nemám, akorát dobře koukněte na zabezpečení. Pokud máte FB, moc nepropojovat. Pamatuji si na boom seznamky Badoo, kdy jsem nevěděla, oč se jedná a pak chodilo mým FB kontaktům oznámení, že jsem na seznamce. To bylo dobrý haló 🙂 Tinder je modernější, věřím, že to je už mnohem vymakanější, ale pro sychr…

Zdroj: http://www.cmam­forum.org/tin­der-v-cr

Upravil/a: Malvína

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Jo, máme- na mobilní verzi FREE se nešlo přihlásit ani za živého Boha, při pokusech snaha přesměrovat uživatele na PREMIUM anyway!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renikled

Chtěl jsem se už dlouho seznámit a vyzkoušel jsem opravdu hodně způsobů, jak si najít hodnou přítelkyni. Tyto anonymní aplikace moc nefungují, takže jsem vyzkoušel raději v Plzni rychlé rande, kde se seznamujete tváří v tvář www.rychlerande.com a mělo to úspěch

před 1258 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek