Avatar uživatele
redy

Máte někdo telefonní číslo od někoho z Odpovědí?

Jen tak, na pokec…

děkuju 🙂

Já ano, samo, že neřeknu s kým věčně vykecávám 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, briketka10, gecco před 2619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano.
Mám na čtyři lidičky.
Škoda, že na Tebe ne :((

Měla bych jich pět 😁

Zapomněla jsem na e-maily,
těch mám taky o několik více
než tel. kontaktů 😁

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ano, mám…
Na více lidí – ale nepoužívám – mám je (a své jsem naopak poskytnul)

  1. ze zvedavosti
  2. pro jistotu – kdyby náhodou bylo potřeba

😉
___
BTW – chceš-li, poskytnu ti je též – patříš mezi několik lidí tady (Odpovědi), jimž, myslím, lze důveřovat…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak k tomu ti něco uvedu. Já žádný číslo nikoho nemám, na mě lidově s.r. pes (ani za skorovánoční dárek nikomu nestojím), ale třeba taková zzzzz má číslo na mě a dokonce to tady veřejně propálila, když ho zde zveřejnila. Celej svět si ho teď může beztrestně prohlídnout, což „celej svět“ tady bere nejspíš jako normální, běžnou věc, ale když jsem já jednou jedinkrát tady slušně oslovil p. Zezulkovou příjmením, obratem jsem od serveru obdržel výstrahu (de facto klasifikace mohla bejt vyhrožování), kterou bych svými slovy přeložil do srozumitelné podoby asi takto: „eště raz, tak končiš cype!“
Takže od tý doby mě to nezajímá, nic po nikom nehcu a ve spravedlnost, či konkrétněji jakousi oboustrannou spravedlnost, já ne- vě- řim a k hovoru jsou potřeba min. dva, takže k čemu ti bude jakýkoliv číslo, kde přenos dat ti nebude fungovat vyváženě, respektive zaslouženě?
Takže chceš odpověď na tvou otázku? Buď opatrná, o čem a s kým se kde vykecáváš, holko ;)))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já mám, ale nevyužívám ho, dávám přednost písemnému projevu. Pokud by dotyčná osoba souhlasila, mohu ti ho přeposlat přes IP. Jenže máš privátní účet a musela bys mi kontakt s tebou povolit. Ty toho naděláš, chceš pokec a přitom se děláš nepřístupnou a tajemnou… 🙂

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Ano mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Telefonní kontakt mám na jednoho zdejšího uživatele, na několik dalších lidí mám e-mailové adresy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To nevím, možná mám, možná nemám. Nevím, zda ten, jehož číslo vlastním, je účastník odpovědí. A je mi to jedno. Kdybych to věděl, co se na tom změní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Ano.
Několik.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

Raději upřesním, myslím zde z odpovědí…

Už vidím, jak by každej odpověděl 🙂

před 2619 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek