Avatar uživatele
anonym

Máte strach, když jdete v noci po ulici a proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar před 3499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PetrXY

Největší strach mám z toho, abych si domů nepřinesl na podrážce psí exkrement.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

..že zmrzačím zfetovaného a pykat budu jako za hodnotného, zvláště v pátek ..teď jsem přišel, tak vím co říkám.
Ti ufouni, co o nich v noci na ulici přemejšlíš ty, mi až tak nevaděj ..tam je možný se ještě domluvit jako lidi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Vždy jsem zastával názor, že v noci je v hlubokém lese bezpečněji než na ulici, nebo v centru měst. V současné době to platí daleko více. Většina živlů (narkomani, mafiáni, opilci ad.) se pohybuje hlavně ve městech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jak kdy, jak kde, jak s kým…´

Ve svém městě strach nemám, v jiných městech to skoro přemůže kouzlo prostředí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Né…Já si noční město vyloženě užívám.Strach nemám mít z čeho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

  1. Mám
  2. Vlastně ani přesně nevím …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ne, pravdepodobnost prepadeni je priblizne stejne velka, jako nejvyssi vyhry ve sportce. A v pripade, ze bych „vyhral“ nebo byl svedkem „vyhry“, nosim pistoli (i kdyz primarne z jinych duvodu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Vzhledem k tomu, že nejsem nic, co by mohl chtít někdo přefiknout, v peněžence nosím tak do tisícovky, mobil mám starej a hloupej, postavu mám rozložitější než většina obvyklých zm.dů, tak si myslím, že by se mi nemělo nic dít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

V noci po ulicích nechodím,v noci spím,takže ne,nemám strach.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Pokiaľ niekto nosí zbraň (akúkoľvek) z dôvodov svojej sebeobrany, nosí ju preto, lebo má strach z prípadného útoku a v tom prípade musí predpokladať použitie zbrane. V prípade nepoužitia zbrane, jej význam nosenia stráca zmysel. Platí to aj pre odstrašenie viditeľným nosením zbrane.
PS.
V prípade služobného nosenia zbrane nehovorím o strachu, pretože prípadné použitie zbrane je výkon práce.

před 3499 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

„Pokiaľ niekto nosí zbraň (akúkoľvek) z dôvodov svojej sebeobrany, nosí ju preto, lebo má strach z prípadného útoku“ – placas nesmysly. Kazdy ma nejen pravo, ale mel by mit i povinnost chranit svuj i cizi zivot, zdravi a majetek. Kdyby kazdy druhy nosil zbran, pachatele by se bali pachat trestnou cinnost, protoze by museli porad pocitat s tim, ze se podivaji do usti zbrane.

Nicmene sam zbran nosim proto, ze muzu. Nechci zazit den, kdy si reknu: doma v trezoru je ji dobre. Nemam strach o sebe, mam 186 cm a pres osmdesat kg, cvicil jsem nekolik let karate a aikido. Ale kdyz ve zpravach pomerne casto slycham, ze tam a tam pokousal pes dite, rikam si, ze tech sedmdesat deka na opasku unesu. Nosim nejslabsi razi, kterou mam, 7,65 Browning. Na cloveka to stacit nemusi, na psa ano.

Bylo by fajn, kdybys neplacala o necem, o cem nemas potuchy.

před 3499 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek