dust8

Máte stále „zdravé“ myšlenkové pochody?

Co vás v tomto směru „vykolejí“?

Odpovědi
Rokio

Narodil jsem se jako duševně nemocný, takže nemám zdravý rozum.

ツOMGGAMERCZE

Já ne :D

zjentek

Jako ostatní- TAKY NE. Ovšem nevím, čemu otázka pomůže. (;

Kepler

To já nevím, to musí posoudit ostatní. Občas mě něco vytočí, to je fakt. A občas se objevují paměťové výpadky.

hapiky

Možná a ty?

da ny

Snad převážně ano :)
Když se člověk přesvědčí o síle myšlenek, mívá jen takové, jaký chce mít život kolem sebe (hlavě zdraví). :)
Hned tak mne nic „nevykolejí“, hned hledám nějaké pozitivum, přínos na všem.