dust8

Máte rádi upovídané politiky typu Babiš?

Pořád jenom hodiny a hodiny blablabla v TV, ale pořád se jaksi nic neděje?

Nejlepší odpověď
elkon

Tak ho neposlouchej, kdybys vnímal o čem mluví, tak se nebudeš tak hloupě ptát. Spíše si myslím, že ani nevíš co říká, ale někdo ti nabulíkoval, že je upovídaný.

Další odpovědi
dubraro

Komunikace s občany je důležitou součástí činnosti politika a k tomu je potřeba určité upovídanosti. Určitě je lépe, když oznámí, co hodlá dělat, než když to dělá potajmu.

anonym

Představa, že se dá politika dělat beze slov je opravdu směšná … Primárně je to o ergumentaci, hledání kompromisů, a ano … žvanění, stejně tak i vnímání žvanění jiných. Pokud chcete občanům vysvětlit své kroky také musíte žvanit, bez toho to prostě nejde.

mosoj

Politiky nemám rád žádné. Mám rád děvčata a ženy. Nicméně děje se dost. Nikdy před tím se tolik nedělo, až na zlodějnu!