michalds

Máte rádi syrečky?

Jejda, takovou smršť milovníků syreček jsem nečekal. Přiznám se, že já je rád nemám.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Ano, ve všech podobách. Obzvláště dobře uležené.

Další odpovědi
iceT

Ano

Miluju syrečky…

Kepler

Ano

Ale jenom ty pravé, olomoucké. Nedávno jsem koupil něco s tímto názvem, ale stály za h…

anonym

Ano

Ano,Smažené syrečky s americkými brambory a zeleninovou oblohou s pivem!

briketka10

Ano

Přímo je miluju. MŇÁM 😁

brillant

Ano

johana 56

Ano

Jedině ty pravé a nejen v klasické podobě.
Nákupy přímo v prodejně výrobce se širokým sortimentem. Navíc možnost ochutnat v příjemném prostředí každou novou specialitu studené i teplé kuchyně. Skvělá inspirace pro netradiční domácí pohoštění.

jepik

Ano

Dělám z nich pomazánku, když nejsou ještě uzrálé. Syrečky nakrájím na kousky, cibuli také nakrájím na kostky, chilli a trochu piva. Promíchám a nechám na 2 až 3 dny uzrát. K tomu dobrý čerstvý chléb – božská mana.

Arne1

Ano

Špica jsou: kolečko syrečku, na to povidla a na to šlehačka !!!

Pejevek

Ano

Admin2

Ano

Stejná otázka zde již byla, takže si můžete pročíst i starší odpovědi. Více hlav, více odpovědí.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-olomoucke-tvaruzky

Poklička

Ano

Emefej

Ano

aliendrone

Ne

Jen pokud by byly dobře uleželé a byly to OPRAVDOVÉ syrečky. To co se dnes jako syrečky prodává je šedozelený hnus.

Klaproth

Ano

Lamalam

Ano

jiri Linhart

Ano

Za tu Silenou Cenu Ne ! A to je jeste nasi vladouci tajtrdlici museli obhajovat v Bruselu,jelikoz nam je podelana EU Chtela ZAKAZAT ! Kdysi syrecky stali Desetinu toho,co dneska ! Ve fabrice jsem miloval Jihocesky zrajici syr,za 2,50 kc,2 hou­sky,7 stupove pivko a byla svacina do 5ti kc ! Syrecky jsou nase Vyborna Specialita !

dedapetr51

Ano

John Wick

Ano

Přímo je zbožnuji.

Jiří Bohumil

Ano

Pravé Olomoucké (z Loštic), dobře proleželé, k nim čerstvý chleba s máslem a k tomu sklenici piva – to nemá chybu. A jinak i v dalších úpravách, třeba pomazánka, nebo smažené.

Céma

Ano

Anizbor

Ano

musak

Ano

Frnžalka

Ano

caas

Ne

tobby

Ano

Norei

Ano

Ano. Obzvláště ty nakládané v oleji a pikantní zelenině :)

CR chess2017

Ano

vodicka188

Ano