Avatar uživatele
Kepler

Máte rádi studené?

Někdo to rád horké, ale jak známo pivo, tchýně, uzený, nejlepší jsou studený. A co takhle ovoce – dáváte si jej do ledničky? Co ještě máte rádi studené?

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/v%C3%A1no­ce-hv%C4%9Bzda-sn%C4%9Bhov%C3%A1-vlo%C4%8Dka-n%C3%A1pis-2934094/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1518 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Do lednice si dávám meloun (nemíním se dohadovat zda je to ovoce nebo zelenina) a švestky v tekutém stavu, aspoň 60–62 %.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Pivo nepiji, takže nemůžu mít rád studené pivo. Vím ale, že teplé pivo není dobré. Napil se ho Obelix v kresleném filmu Asterix v Británii a nechutnalo mu.

Uzené studené rád nemám, nýbrž mám rád teplé párky a klobásy, protože mi pak více chutnají a jsou stravitelnější.

Tchýni nemám, protože jsem svobodný. Tchýni mého otce a mé matky mám rád, protože obě moje babičky jsou na mě hodné, přátelské a dobře se dá u nich pokecat i najíst.

Ovoce mamka do ledničky nedává, ale pokládá tam do boxu v lednici zeleninu. Ovoce máme na chodbě.

Další věc, kterou mám rád studenou, je studená, nebo spíše ledová káva.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Z ovoce dávám do lednice bobuloviny, jahody, maliny, hrozno a meruňky.
Z důvodu uchování trvanlivosti. Studené ovoce moc nemusím, mám ráda v pokojové
teplotě nebo po tepelné úpravě. Meloun nejím ledový.
Pivo je v lednici jen v teplých měsících. Ze špajzu je jinak jako ze 7. schodu.
Podobně džus a Coca cola pro návštěvy.
Studené v oblibě nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Pivo určitě, bílé a růžové víno, ovoce taky, ba i některou zeleninu (např. pórek).
Pak taky třeba zmrzlinu nebo rychlou ranní sprchu (nic tak skvěle neprobudí jako studená sprcha ve směru krevního oběhu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Studenou mám ráda vodu na pití. Nic jiného pít nemusím. V létě ledovou kávu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Mám, obzvláště pivo vychlazené ze sedmého schodu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No teď nejím doma teplé jídlo. V ledničce mám salám a limonádu citronovou. Ovoce většinou sním hned – jablka, banány. No a když se něco nesní, tak si chodím do ledničky na jednohubku, abych to nemusel ohřívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nejimpresivnější jsou studené ženské paciny, toužící po teple! Kdepak studené ovoce, nápoje apod., je to sice fajn, ovšem emoce, které vyvolá prvně zmíněné jsou mnohonásobně silnější! ;) :D :D

Sakra, už nějaký chlap konečně zjistil, kde ženy schovávají ten mrazák, do kterého MUSÍ mít ruce neustále vloženy? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek