Kepler

Máte rádi noční bouřky?

Jedna konečně dorazila i na Valašsko…To je krása!

https://www.fre­epik.com/free-photo/thunderstorm-clouds-with-lightning-night_13181304­.htm#page=1&qu­ery=storm&posi­tion=1

Nejlepší odpověď
Ametyst

V noci naštěstí spím. Ráno po bouřce je ale nádherné, čisté a voňavé.

Další odpovědi
Reganois

Ne, miluju je :)

Justin1

Záleží na tom, jestli se potřebuji pohybovat venku a jak moc je důležité, abych se v noci dobře vyspal a ráno včas vstal.

Drap

mám v podstatě rád všechny bouřky bez ohledu na to, zda přijdou ve dne a nebo v noci.

marci1

Mám. Ty se máš! 🙂

da ny

Úplně ne.
Pokud jsem doma (v budově), nevadí mi, když se přeženou.

elkon

Bouřky jako takové, mě nezajímají. Pokud mě něco nepoškodí.

Rokio

Ano, mám rád noční bouřky, ale nelíbí se mi, že je potom mokro a kvůli tomu nemůžu jít do přírody.

paul1

Také jsme tady včera jednu měli, i kroupama. ale naštěstí neudělaly žádné škody. V mládí jsem měl noční bouřky rád, když jsme spali pod stanem. Některé byly i hrůzostrašné, úplně jiný zážitek jako v budově.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.