petka.s

Máte rádi čepice?

Nejlepší odpověď
elkon

Jak kdy, když je „kosa“ tak ano (i když v minulosti za mlada, jsem nikdy čepici nenosil). Nechápu některé mladé pitomce, kteří nosí čepici i v létě (pokud není lehká, letní) a naprosto nesnáším, když ještě někdo nosí čepici obráceně (kšiltem dozadu). Kšilt je totiž odjakživa ochrana proti slunci, nebo dešti.

Další odpovědi
ivzez

Nemám, čepice nenosím.

K obráceným čepicím: Kšilt chrání před deštěm
nebo sluncem, ale zároveň brání ve výhledu.

klumprt

Já mám radši řízky. Jsou chutnější a mnohem stravitelnější.

Drap

mám, nejraději na hlavě.

jirka F

Ano,když je chladno tak čepici vždy nosím nehoním vlasovou parádu v zimě.V létě si beru klasickou formou kšiltovku.

Brblal

Ano, nosím v létě kšiltovku a v zimě tmavou čepici (malého kulicha). Chrání před deštěm, sněhem, větrem, sluncem…
Když už nemám moc vlasů, nosím čepice.

Rokio

Ano, mám rád čepice.

Kšiltovky mám nejraději z umělé hmoty a pokud jde o zimní a podzimní čepice, tak u nich preferuji materiál bavlnu a měly by být šedé.

Nenosím klobouky.