Rokio

Máte raději soboty, nebo pátky?

Máte kladnější vztah k sobotám, nebo k pátkům?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Je mi to jedno.

Pokud je to nutné, musím do práce i o víkendu.

Další odpovědi
Kepler

jiná odpověď

Mně je to už úplně jedno, pátek jako svátek, Akorát mě někdy montuje, že v neděli má sámoška kousek od baráku v neděli zavřeno. Ale když jsem ještě musel pracovat, tak pátek byl můj nejoblíbenější den. Už jenom to radostné očekávání konce pracovního týdne s vyhlídkou, že ještě bude sobota! Neděle už byla na prd (kruci, zítra zas do práce).

marci1

jiná odpověď

Pokud si to člověk umí zařídit, každý den,který jsme tady na světě je super.:-))

iceT

Je mi to jedno.

Víš, který den v týdnu je horší než pátek 13?

Jakékoli pondělí…

jirka F

Raději mám soboty.

bolak

Raději mám jiné dny v týdnu.

Středa, protože začíná víkend.

Mc Merkurion

Je mi to jedno.

… dny dělím na pracovní, bez práce a svátky … jinak je mi to jedno, jen u těch svátků, si musím dávat pozor, kdy je tzv. „zavírací svátek“ …

anonym

Raději mám pátky.