bolak

Máte při kýchání příjemný nebo nepříjemný pocit?

Podobnou otázku už tu kdysi vkládalo mé roztomilejší já, ale bez ankety, jelikož jsem měl za to že to tak mají všichni. Takže teď znovu a lépe…
Doplňuji:
Pojďte si ještě přisypat sůl, kdo jste nesypali, než se rána uzavře…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
vlk samotař

Nepřijemný (bue)

Doplňuji:
Naposledy když jsem kýchal tak jsem si málem rozbil hlavu o stůl.

Další odpovědi
Damiana

Nepřijemný (bue)

Spíš mě to štve. Ono taky záleží na tom, při čem zrovna člověk kýchne…

briketka10

Přijemný (och)

jo vždy si tak jako ulevím a pomůže mi od ucpaného pocitu v hlavě a líp se mi dýchá..
cítím se prostě free :)

anonym

Přijemný (och)

Doplňuji:
Tak nějak nad tím nepřemýšlím. Ale někdy mě šimrá v nose a skoro vždycky si při kýchnutí poprskám ruku – vyjímečně i svoje okolí.

zuzka.67

Přijemný (och)

Drap

Nepřijemný (bue)

Nemám příjemný ani nepříjemný. Mám pocity jako při kýchnutí.

anonym

Přijemný (och)

Doplňuji:
Miluju kýchání! 🙂

Fyzik

Přijemný (och)

Doplňuji:
Kýchám moc rád, ale nesmí to být z alergie, to se kýchá třeba osmkrát za sebou a to otravuje.

anonym

Nepřijemný (bue)

Mám 2 typy kýchání
Ten první je nepříjemný po kýchnutí mi teče z nosu a svědí mě v uších,nejspíš to bývá alergie.
A to druhé je takové normální párkrát za čas mi to nevadí ale nesmím mít při kýchání rýmu nebo kašel 🙂
Doplňuji:
Taky mi tu chybí neutrální odpověd.

Kamionacka09

Nepřijemný (bue)

Nevidim natom nic prijemnyho,znam lepsi veci:-)

arygnoc

Nepřijemný (bue)

a zasa voľby bez neutrálnej odpovede!!!

mám pocit POTREBY, teda neutrálny – proste to na mňa prišlo.

Doplňuji:
vlku, vlku, som sa od srdca zasmial.
Ani kýchanie nesmieť brať tak vážme!

Lyn

Přijemný (och)

anonym

Přijemný (och)

Protože když kýchnu, tak zavřu oči a nemusím číst otázky od bolaka.

Jindraku

Přijemný (och)

pusinka50

Přijemný (och)

Taky mi tu chybí jiná odpověď. V naší rodině se při každém kýchnutí na to reagovalo a odpovědělo se „Je to pravda“, když právě někdo něco řekl. Takže když potvrzuji příjemnou pravdu, když zrovna někdo něco řekne, tak mám pocit příjemný, když kýchnu po nepříjemném něčím výroku, je to pocit nepříjemný.:-)

david22

Přijemný (och)

anonym

Nepřijemný (bue)

Obzvlášť když jedu autem a začnu kýchat,to nevidím pár metru před sebe. Je to nepříjemné.

auluk

Přijemný (och)

bolak

Hansi: ale klikneš si do ankety viď? to ti nevadí :)

neboj se, jeden z mejch 60 námětů, kterýma se teďka admini zaobíraj bylo pokročilé blokování uživatele, a tam už by mělo jít nastavit, aby se ti na hlavní stránce nezobrazovaly moje dotazy… není zač

bolak

arygnoc, Drap: tak když není mezivolba tak dám to co je blíž pravdě…

kdyby vám kýchání dělalo dobře, tak to byste snad věděli ne?

arygnoc

ne ne, kýcham, teda som.
to je ako s dýchaním, ale to mi robí dobre.
keď nesipím.